Rodzaje tynków dekoracyjnych 0
Rodzaje tynków dekoracyjnych

Tynki dekoracyjne cieszą się coraz większą popularnością. Na ten fakt wpływa pewnie ich uniwersalność, wytrzymałość i duże pole możliwości aranżacji. Wyróżnia się kilka rodzajów tynków dekoracyjnych, a także możliwości ich aplikacji, dzięki czemu otrzymujemy różnorodne faktury na ścianach. Sprawdź jakie rodzaje tynków wyróżniamy!

 

 

czytaj całość »
Dekoracje z betonu architektonicznego 0
Dekoracje DIY z betonu architektonicznego

Ostatnimi czasy beton architektoniczny cieszy się dużą popularnością przy wykańczaniu wnętrz. Wykorzystywany jest również do wykończeni elewacji oraz ogrodzeń. Można uzyskać go w formie tynku lub płyt w różnych odcieniach. Ostatnio popularne są również dodatki z betonu architektonicznego stanowiące elementy dekoracyjne. Nadają one nieco surowości jak i naturalizmu w aranżacji wnętrz. W jaki sposób wykonać kilka dekoracji z betonu architektonicznego? Czytaj dalej.

czytaj całość »
5 mitów na temat betonu 0
5 mitów na temat betonu

Beton architektoniczny coraz bardziej zyskuje na popularności, ale niestety nadal krążą wokół niego plotki, które zniechęcają do decyzji zakupu. Nie możemy przejść obok tego obojętnie, więc dziś obalamy mity na temat betonu. 

czytaj całość »
Tynk dekoracyjny z betonu architektonicznego 0
Tynk dekoracyjny z betonu architektonicznego

Ostatnimi czasy bardzo popularną opcją na uświetnienie wnętrz budynków jest zastosowanie efektów z betonu architektonicznego. W poprzednim artykule pisaliśmy o tym, dlaczego warto wybrać beton architektoniczny i wspomnieliśmy głównie o płytach z tego tworzywa. Tymczasem na rynku równie popularne stają się imitacje betonu architektonicznego. Dziś skupimy się na tynku dekoracyjnym z betonu architektonicznego.

Zapraszamy do czytania!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl